międzywodzie

poznaj mało znane miejscowości o niezwykłym uroku

Piękna plaża

Międzywodzie mogą pochwalić się piękną plażą, która została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Plaża szeroka na 100 m. Wakacje nad morzem w Międzywodziu to dobry pomysł!

Różnorodne noclegi

Goście znajdą tu noclegi nad morzem w atrakcyjnych cenach. To jeden z atutów Międzywodzia. Warto poznać je bliżej i spędzić tu więcej czasu i wypocząć nad morzem.

Wyjątkowe miejsca na wczasy

Poszukując miejsca na kolejny wyjazd wakacyjny warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii takich jak: miejsca noclegowe, okoliczne atrakcje i otaczająca tą miejscowość fauna i flora.

MIędzywodzie

Pomiędzy Zalewem Kamieńskim a Morzem Bałtyckim

leży niewielka wioska o charakterystycznej nazwie Międzywodzie. Jest ona położona na malowniczej wyspie Wolin zaledwie 20 km od Międzyzdrojów. Plaża w Międzywodziu została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jej łączna długość wynosi 2 km a szerokość to aż 100 metrów. Poszukując noclegi nad morzem warto wziąć pod uwagę właśnie Międzywodzie!

Kościół w Krasnymstawie

Noclegi dla każdego

W Międzywodziu można znaleźć wiele obiektów oferujących noclegi. Należą do nich liczne hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, czy też domki letniskowe. Każdy może wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do jego osobistych preferencji. Jakie noclegi w Międzywodziu warto wybrać na wczasy? Coraz popularniejszą opcją w ostatnich kilku latach są domki letniskowe, oferujące swoim klientom ciszę i większą prywatność.

Ratusz

Bałtycki Park Edukacyjny

Wakacje kojarzą się przede wszystkim z odpoczynkiem, także tym umysłowym. A może by tak połączyć naukę i zabawę. Bałtycki Park Edukacyjny znajdujący się na terenie Międzywodzia. W różnych miejscach umieszczono kilka stanowisk, które w ciekawy sposób prezentują dzieciom wiedzę na temat Morza Bałtyckiego. Mogą one poczuć się jak piraci z prawdziwego zdarzenia biorąc udział w ich specjalnej naradzie, czy też innych wymagających sprytu konkurencjach. W tym czasie rodzice mogą odpocząć na specjalnie dla nich przygotowanej ławeczce obserwując poczynania ich pociech.

Wybierając Międzywodzie na miejsce swoich wczasów wybierasz spokój i odpoczynek na łonie natury, z dala od miejskiego tłumu i tłoku. 

Międzywodzie

zobacz dlaczego tak wiele osób wybiera je na wczasy

© miejsca pełne uroku: odwiedź je wszystkie